مطالب

دستگاه های حضور و غیاب ارزان برای چه مجموعه هایی مناسب است ؟

دستگاه های حضور و غیاب ارزان برای چه مجموعه هایی مناسب است ؟

در دنیای امروزی به لطف پیشرفت های روزافزون تکنولوژی کارهای زمان بر و خسته کننده مانند محاسبه حقوق و دستمزد کارکنان بر اساس ساعات کاریشان برای مدیران بسیار ساده و سریع شده است. امروزه دستگاه های ساعت زنی به همراه نرم افزار حضور و غیاب و حقوق و دستمزد از ملزومات هر شرکت و مجموعه ای است، اما همان طور که می دانیم مدل های بسیار متنوع و متفاوتی از دستگاه های حضور و غیاب با امکانات مختلف در بازار وجود دارد که به تبع این تفاوت ها قیمت های گوناگونی را هم شامل می شوند.در ادامه مطلب با راما سیستم همراه باشید.

مسلما هرچه دستگاه های حضور و غیاب پیشرفته تر باشد و امکانات بیشتری داشته باشد قیت بالاتری نیز خواهد داشت. همه سازمان ها و شرکت ها برای کنترل تردد پرسنل و محاسبه حقوق و دستمزد آنها نیازهای یکسانی ندارند. کسب و کارهای کوچک با تعداد پرسنل کم نیازی به خرید دستگاه های حضور و غیاب گران قیمت با نرم افزار محاسبه حقوق و دستمزد فول را ندارند و مدیرانشان به راحتی می توانند با یک دستگاه حضور و غیاب ارزان و نرم افزار حضور غیاب و محاسبه حقوق و دستمزد با امکانات پایه نیاز مجموعه خود را برطرف کنند.
بسیاری از مدیران کسب و کارهای کوچک که برای کنترل تردد کارکنان خود قصد خرید دستگاه های ساعت زنی و حضور و غیاب را دارند نیازی نیست هزینه های گزافی را متحمل شوند. این مدیران درصدد یافتن دستگاه حضور و غیاب ارزان برای شرکت و مجموعه خود هستند. همچنین مدیرانی که کسب و کار تازه ای راه اندازی کرده اند و برای شروع کار مجبور هستند هزینه های خود را به شدت کاهش دهند برای کنترل عبور و مرور کارکنان خود نیازمند خرید دستگاه های ساعت زنی ارزان قیمت هستند. اگر کسب و کار کوچکی دارید و یا به هر علتی نمی خواهید هزینه زیادی برای خرید دستگاه حضور و غیاب صرف کنید با ما همراه باشید تا به شما نکاتی در مورد خرید دستگاه حضور و غیاب ارزان ارائه کنیم.
انواع مدل های دستگاه های حضور و غیاب ارزان
همان طور که در مقالات قبلی به طور کامل توضیح داده شد، دستگاه های حضور و غیاب در انواع مدل های کارتی و اثر انگشتی و تشخیص چهره وجود دارند. در سال های گذشته تفاوت زیادی بین قیمت دستگاه های حضور و غیاب کارتی و بیولوژیکی (اثر انگشتی و تشخیص چهره) بود و مجموعه هایی که دنبال دستگاه های حضور و غیاب ارزان بودند تنها گزینه پیش روی آنها دستگاه های ساعت زنی کارتی بود. دستگاه های حضور و غیاب کارتی نیاز مجموعه های کوچک را برای کنترل تردد پرسنل به خوبی برطرف می کرد، اما مشکلی که داشت امکان تقلب کارکنان در این مدل بسیار زیاد بود. رفته رفته با پیشرفت تکنولوژی تفاوت قیمت دستگاه های کارتی و بیولوژیکی کمتر شد و می توان گفت امروزه تفاوت قیمت آنچنانی بین دستگاه های اثر انگشتی و کارتی وجود ندارد. با این وجود هنوز یک سری از دستگاه های حضور و غیاب با مکانیزم تشخیص هویت چندگانه چهره و اثر انگشت و کارتی از برخی برندها وجود دارد که قیمت های بسیار بالایی دارند و به درد مجموعه های کوچک با تعداد پرسنل کم نمی خورند. راما سیستم ارائه دهنده انواع دستگاه های حضور و غیاب در ایران.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *