مطالب

تفاوت سیستم کنترل تردد آفلاین و آنلاین

تفاوت سیستم کنترل تردد آفلاین آنلاین

تفاوت سیستم کنترل تردد آفلاین و آنلاین سبب شده تا مزیت های استفاده از هرکدام برای شرکت های مختلف متفاوت باشد که در این مقاله نوشته شده است.

 

سیستم کنترل دسترسی آفلاین

کنترل تردد افلاین عملکرد
در این نوع قفل اکسس کنترل نیازی به پنل کنترل دسترسی مرکزی نبوده و به این ترتیب هزینه های مربوط به نصب سیستم ها و به روزرسانی برنامه های آن از بین می رود.

البته لازم به ذکر است به دلیل کنترل شدن ورود و خروج آفلاین امنیت بسیار کاهش می یابد. به همین منظور جهت استفاده در شرکت های کوچک با مدیریت داخلی مورد استفاده قرار می گیرد.

 

ارائه داده ها در سیستم کنترل تردد

تنها تفاوت در ارائه داده های نوع آفلاین نسبت به نوع آنلاین، این است که داده ها به صورت دستی بازیابی و ورود و خروج افراد کنترل می شود.
همچنین شما نمی توانید در هر زمان و مکان که بخواهید به صورت آنی ورود و خروج را چک نمایید. از ویژگی های منحصر به فرد این نوع کنترل دسترسی ورود ، وارد نمودن و تعریف تعطیلات طول سال به دستگاه و از کار انداختن سیستم های دسترسی به آن می باشد.

از دیگر ویژگی های این مدل قفل در سیستم کنترل تردد، مناطق زمانی (time zone) را نیز پشتیبانی می کند.

سیستم کنترل دسترسی آنلاین

سیستم کنترل ترددآنلاین

قفل اکسس کنترل آنلاین را می توان به منظور اتصال به اینترانت در یک کسب و کار و یا شبکه اینترنت مورد استفاده قرار داد.

به دلیل اتصال به اینترنت و سیستم های آنلاین این نوع محصولات امنیتی دارای ویژگی های بیشتری نسبت به نوع آفلاین آن می باشد.

همچنین می توان به سیستم کنترل تردد برای مشاهده روی دستگاه های هوشمند اشاره کرد.

در کنترل دسترسی ورود آنلاین شما می توانید ورود و خروج را از راه دور کنترل نموده و داده های ورود و خروج را بر روی گوشی هوشمند، کامپیوتر و یا هر وسیله دیگری با قابلیت اتصال به اینترنت، مشاهده نمایید.

 

دیگر تفاوت سیستم کنترل تردد آفلاین و آنلاین

یکی از مزایای بسیار مهم در قفل اکسس کنترل آنلاین ، آلارم هشدار ورود و خروج غیر مجاز می باشد.

اگر فردی به صورت غیر مجاز سعی در وارد شدن به بخشی نماید که به آن دسترسی و فعالیت ندارد و یا وارد شدن افرادی که از لیست سازمان خارج شده و به اصطلاح وارد لیست سیاه شده اند، بلافاصله از طریق گوشی و یا کامپیوتر به شما هشدار می دهد.

به این ترتیب می توان حوادث امنیتی و بحرانی را به موقع کنترل و آن ها را کاهش داد.

همچنین با استفاده از سیستم های خاص که قابلیت اتصال به این نوع قفل را دارند می توان از راه دور مکان های مورد نظر را قفل نموده و دسترسی به آن را برای تمامی افراد و یا افراد خاص غیر ممکن ساخت.

باید توجه داشت که برای افزایش امنیت ورود، خروج، نظارت، بهتر است از انواع مختلف قفل اکسس کنترل با هم استفاده نمود.

با این کار نه تنها انعطاف پذیری دستگاه در شرایط مختلف و امنیت آن افزایش می یابد، بلکه باعث کاهش هزینه در آینده به دلیل گسترش کسب و کار می شود.

راما سیستم پیشرو در ارائه سیستمهای کنترل تردد مشاوره و خرید با 02128426

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *