توجه : به علت نوسانات ارز و تغییرات شدید قیمت ها خواهشمند است قبل خرید تماس بگیرید
مطالب

دلایل وجود قفل کودک روی دستگیره های دیجیتال

دلیل استفاده از قفل کودک در دستگیره دیجیتال

دستگیره دیجیتال مجهز به قفل کودک برای محافظت از کودکان در برابر تهدیدات محیطی

در بسیاری از مواقع، به ویژه در خانه های بزرگ، به دلیل وجود کارهای بسیار زیاد در خانه، مادران از مراقبت و توجه دائمی به کودکان خود عاجز می مانند. این امر گاهی اوقات باعث به خطر افتادن امنیت کودکان می گردد. خطراتی مانند گم شدن کودک به دلیل خارج شدن از منزل یا دست زدن به وسایل ممنوعه باعث آسیب جدی به کودک می شود. خوشبختانه در دنیای امروز برای این موضوع نیز راه حلی در نظر گرفته شده است. قفل امنیتی مجهز به قفل کودک از فرزندان شما در داخل خانه محافظت می نماید. قفل امنیتی مجهز به قفل کودک برای یک فرد بالغ طراحی شده است که باز نمودن آن نیاز به مهارت های حداقلی دارد. به همین دلیل یک کودک خردسال با مهارت های اولیه، قادر به باز نمودن این نوع قفل ها نیست.در ادامه مطلب با راما سیستم همراه باشید.

دلایل استفاده از قفل امنیتی مجهز به قفل کودک

قفل امنیتی مجهز به قفل کودک برای محافظت از کودکان در برابر تهدیدات محیطی

قفل امنیتی مجهز به قفل کودک به طور خاص برای افزایش امنیت بچه های کنجکاو طراحی شده است. از آنجا که کودکان خردسال از خطرات آگاه نیستند، بهتر است وسایلی مانند چاقوهای آشپزخانه یا مواد شیمیایی از دسترس آن ها خارج شوند. همچنین این محدوده سنی، علاقه زیادی برای باز نمودن درب ورودی و خروج از منزل دارند.به همین دلیل باید از قفل امنیتی مجهز به قفل کودک برای افزایش امنیت محیط پیرامون کودکان استفاده کرد. این نوع سیستم قفل کردن، امکان دسترسی به یک بخش خاص از خانه را برای افرادی با مهارت بسیار پایین و اولیه، غیر ممکن می کند.

نکات مهم در هنگام نصب قفل امنیتی مجهز به قفل کودک

استفاده از قفل امنیتی مجهز به قفل کودک محدودیت هایی نیز دارد که در هنگام نصب باید به آن ها توجه نمایید تا حداکثر سطح امنیتی برای کودکانتان فراهم گردد. به هیچ عنوان از قفل امنیتی مجهز به قفل کودک برای درب اتاق کودک استفاده نکنید. این کار بیشتر آن ها را در معرض خطر قرار می دهد. در صورت بروز خطرات احتمالی، کودکان نمی توانند به موقع از خانه خارج شوند. به عنوان مثال در صورت آتش سوزی، کمک رسانی سازمان آتش نشانی با مشکل رو به رو خواهد شد. گاهی اوقات بهتر است از وسایل امنیتی دیگری مانند دوربین کنترل کودک یا دروازه محافظ کودک برای محافظت از کودکان استفاده کرد.

کاربردهای مهم قفل امنیتی مجهز به قفل کودک

بچه ها کنجکاو هستند و این چیز خوبی است. آن ها دوست دارند تمام درب ها را باز کنند تا مکان های مخفی را کشف نمایند. این موضوع زیباست نه تا زمانی که با گم شدن یا آسیب رساندن به خودشان همراه باشد. در اطراف کودکان مکان های مختلفی وجود دارد که لازم است از قفل امنیتی مجهز به قفل کودک استفاده شود. مهمترین آن ها عبارتند از:

درب ورودی

قفل امنیتی مجهز به قفل کودک برای محافظت از کودکان در برابر تهدیدات محیطی

یکی از نقاط حساس امنیتی خانه، درب ورودی می باشد. تا زمانی که کودک شما با خطرات و تهدیدهای بیرون از خانه آشنا نشود، خارج شدن از خانه بسیار خطرناک می باشد. نصب قفل امنیتی مجهز به قفل کودک بر روی درب ورودی ضمن جلوگیری از خارج شدن کودکتان، از وارد شدن متجاوزان و افراد ناشناس به داخل خانه جلوگیری می کند.

– درب کمد

قفل امنیتی مجهز به قفل کودک برای محافظت از کودکان در برابر تهدیدات محیطی

همانطور که بیان شد، کودکان کنجکاو هستند و هر مکان مخفی را برای پی بردن به داخل آن جستجو می کنند. یکی از مکان های خطرناک کمدها می باشند که در داخل آن ها وسایل خطرناکی مانند چاقو، ابزارهای تیز و برنده، مواد شیمیایی و … وجود دارد که هر یک از آن ها می تواند آسیب های جدی به کودکان شما وارد نماید. بنابراین یکی از کاربردهای مهم قفل امنیتی مجهز به قفل کودک ، ایجاد محدودیت دسترسی به درب کمدها است.

– ورودی استخر

قفل امنیتی مجهز به قفل کودک برای محافظت از کودکان در برابر تهدیدات محیطی

طبق گزارشات، کودکان نوپا بین 1 الی 4 سال، بیشترین میزان غرق شدن را دارند. در ایالات متحده، غرق شدن کودکان در استخر، دومین علت مرگ و میر غیر عمدی به شمار می رود. بنابراین ورودی استخر یکی از مهمترین مکان ها در خانه است که باید از قفل امنیتی مجهز به قفل کودک استفاده کرد. در بسیاری از کشورها استفاده از قفل امنیتی مجهز به قفل کودک برای ورودی استخر، یک الزام و قانون به حساب می آید.

– درب وسایل الکترونیکی

قفل امنیتی مجهز به قفل کودک برای محافظت از کودکان در برابر تهدیدات محیطی

ایجاد محدودیت دسترسی برای وسایلی مانند یخچال، ماشین لباس شویی و … بسیار مهم می باشد. زیرا ممکن است آسیب های جدی را به کودکان وارد نماید. آسیب هایی مانند زندانی شدن کودک در یخچال یا ماشین لباس شویی و مرگ بر اثر خفگی، سقوط اجسام داخل آن بر روی کودک، برق گرفتگی و … که می تواند شما را یک عمر پشیمان کند. بنابراین بهترین راه برای محدود کردن دسترسی به این وسایل استفاده از قفل امنیتی مجهز به قفل کودک می باشد.

 درب خودرو

جلوگیری از باز شدن درب خودرو توسط بچه های خردسال

اگر با کودکان خود در حال رانندگی هستید، توصیه می شود از قفل امنیتی مجهز به قفل کودک استفاده کنید. باز شدن تصادفی درب در حال رانندگی می تواند خطرات جبران ناپذیری را برای شما و کودکتان به دنبال داشته باشد. حتی اگر کودک شما در صندلی مناسب خود نشسته باشد.

وسایل امنیتی جایگزین به جای استفاده از قفل امنیتی مجهز به قفل کودک

قفل دیجیتال

قفل دیجیتال

یکی از بهترین گزینه های ممکن برای محافظت از اعضای خانواده به ویژه کودکان قفل دیجیتال می باشد. این نوع قفل ها با داشتن ویژگی هایی امنیتی مانند مکانیزم قفل کودک و سیستم امنیت خروج، از کودکان شما در برابر تهدیدات داخل خانه محافظت می نماید. همچنین در صورت حریق درب به صورت خود به خود باز می گردد.

دروازه محافظ کودک

اگر می خواهید بدون ایجاد محدودیت برای ورود و خروج به اتاق کودک، مانع از خروج کودک شوید، بهترین گزینه استفاده از دروازه محافظ کودک است. به این ترتیب می توانید درب را باز نگه دارید بدون آن که کودک بتواند از اتاق خارج شود.

دوربین کنترل کودک

دوربین کنترل کودک

با داشتن دوربین کنترل کودک می توانید هنگام خارج شدن کودک از اتاق هشیار باشید. این وسیله بهترین راه حل برای کنترل کودک نوپای شما است و نیازی به مسدود کردن راه ورود و خروج کودک با قفل امنیتی مجهز به قفل کودک نیست. برخی از مدل های این نوع دوربین ها نیز دارای آلارم می باشند که به محض خارج شدن کودک از اتاق به شما هشدار می دهد.

درب هلندی

درب هلندی نوعی درب دو تکه است که هر تکه به صورت جداگانه بسته می شود. شما می توانید قسمت پایینی را ببندید و قسمت بالایی را باز نگه دارید. این نوع درب امکان برقراری ارتباط با افراد طرف دیگر درب را ممکن می سازد. این وسیله گزینه بسیار عالی برای جلوگیری از دسترسی کودکان به آشپزخانه یا بیرون از منزل می باشد. محدود کردن کودکان با وسایلی مانند قفل امنیتی مجهز به قفل کودک یک امر لازم است اما ضروری نیست. بهتر است به آن یاد دهید که چگونه از خود در برابر تهدیدات محیطی محافظت نمایند. آن ها زندانی ما نیستند. نباید از رشد فکری و کنجکاوی آن ها که نشان دهنده سالم بودن آن هاست، جلوگیری نمایید. راما سیستم ارائه دهنده دستگیره های دیجیتال در ایران

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

peyk-50x50

ارسال کالا با پیک

ارسال سریع کالا برای مشتریان تهران توسط پیک موتوری

car-50x50

ارسال کالا با باربری

ارسال کالا به شهرستان توسط شرکتهای باربری

tipax-50x50

خدمات تحویل تیپاکس

تحویل کالا برای شهرستانهایی که تیپاکس در انها فعالیت دارد

post-50x50

پست کالا به تمام نقاط

تحویل کالا برای شهرستانهایی که تیپاکس در انها فعالیت دارد

X
Open chat
گفتگو با راما سیستم
منوی دسته بندی های خود را در تنظیمات تم -> سربرگ -> منو -> منو موبایل (دسته ها)

سبد خرید

خروج
کلید اسکرول خودکار به بالا