شرکت ZKTeco ) ZKSoftware سابق) در سال ۱۹۸۰ تاسيس شده و از همان ابتدا شروع به تحقيق و توسعه بر روي الگوريتم هاي اثر انگشت که درزمينه هاي امنيتي و مديريت زمان نقش مهمي دارد نموده است. در طول دهه ها شرکت ZKTeco متخصص در ساخت و توسعه دستگاه هاي حضور و غياب و کنترل تردد در بيش از ۱۸۰ کشور شده و بيشتر از ۸٫۵ ميليون از اين دستگاهها را در سراسر جهان توزيع کرده است.

شرکت ZKTeco مفتخر به ثبت ۸۰ اختراع گرديده و در زمينه‌هاي نوآوري فني،کيفيت،سرعت و قابل اعتماد بودن اعتبار فراواني کسب نموده است. ما اولين انتخاب بسياري از توسعه دهندگان، توزيع کنندگان و فروشندگان در سراسر دنيا هستيم.

فضايي مدرن با مساحت ۵۰۰٫۰۰۰ مترمربع و خطوط توليد با استاندارد ISO9001 اين امکان را براي ما فراهم ساخته است که همه فرآيندهاي طراحي محصولات، توليد، مونتاژ و حمل و نقل را در زير يک سقف انجام دهيم.

شرکتZKTeco با داشتن دفاتر مرکزي در آمريکا، اسپانيا، مکزيک، برزيل، آفريقاي جنوبي، ترکيه، دبي، هندوستان ،تايلند، هنگ کنگ، اندونزي و چين خدمات فروش و پشتيباني را در سراسر دنيا پوشش داده و مديريت مي نمايد.

بيش از ۱٫۵۰۰ کارمند تنها به طراحي سفارشي و تحويل دستگاههاي بيومتريک و RFID اختصاص داده شده است. همچنين شرکت ZKTeco توانايي جمع آوري تمام قابليتها به منظور مرتفع نمودن تمام نيازهاي ويژه شما در يک دستگاه را دارد.

نمایش 1–12 از 21 نتیجه

نمایش سایدبار
نمایش 9 24 36

حضور و غیاب،چهره، اثرانگشتی uFace 302

7,300,000 تومان

دستگاه حضور و غیاب bio800 zkteco

6,900,000 تومان

دستگاه تشخیص چهره و اثر انگشت مدل MB20

3,500,000 تومان

حضور و غیاب اثر انگشتی ZKTECO LX140

2,100,000 تومان

دستگاه حضور و غیاب zkteco مدل UA400

تماس بگیرید

دستگاه حضور و غیاب K14 Eco

تماس بگیرید

حضور و غیاب و کنترل ترددzkteco مدل K40

تماس بگیرید

کنترل تردد zkteco مدل TF 1700

تماس بگیرید

حضور و غیاب تشخیص چهره و کارتی zkteco مدل VF600

تماس بگیرید

دستگاه حضور و غیاب تشخیص چهره و اثر انگشتی zkteco مدل UFACE 402

تماس بگیرید

حضور و غیاب تشخیص چهره و اثر انگشت zkteco مدل UFace 202

تماس بگیرید

دستگاه حضور و غیاب zkteco مدل LX14

تماس بگیرید