ویردی

برند ویردی (ViRDI) محصولی از کمپانی UNIONCOMMUNITY می باشد. برند ویردی تولید کننده محصولات بیومتریک و حضور و غیاب با بیش از دو دهه سابقه با استفاده از بهترین تکنولوژی های روز می باشد. این محصولات با بهترین کیفیت و پشتیبانی در فروشگاه اینترنتی راما سیستم بفروش می رسد. برای مشاهده محصولات به سایت راما سیستم مراجعه نمایید.

ویژگی های منحصربفرد برند ViRDI :

سنسور نوری ضد تقلب

قابلیت شناخت اثر انگشت تقلبی، به این معنی است که هر گونه شبیه سازی از اثر انگشت مانند چسب، پلاستیک و … به راحتی توسط سنسور ار انگشت شناسایی می شود.

 سرعت بالای شناسایی اثرانگشت

سرعت بالا در تشخیص اثر اگشت، یکی از مزیت های مهم سنسورهای اثر انگشت می باشد که در شرکت ها یا سازمانها برای ثبت ورود و خروج استفاده می شود.

 دوربین متحرک دستگاه تشخیص چهره

استفاده از دوربین متحرک در دستگاه های تشخیص چهره، علاوه بر کاهش ارتباط فیزیکی با دستگاه باعث شده افراد با هر جسته و فیزیکی، به راحتی بتوانند مقابل دوربین تشخیص چهره بایستند.

انتقال اطلاعات دستگاه به سرور بصورت اتوماتیک

هر دستگاه از طریق IP منحصر بفرد خود در شبکه شناسایی می شود و با استفاده از  بستر  TCP/IP  به صورت زمانبندی شده اطلاعات ورود و خروج را به سرورها انتقال می دهند. اما در حالت دیگری از انتقال اطلاعات به سرور،انتقال اطلاعات بدین صورت است که از سمت نرم افزار پیغامی به دستگاهها داده می شود که اطلاعات تخلیه گردد .در این روش کاربر پیغام تخلیه را صادر و دستگاه اطلاعات را تخلیه می نماید .

اطلاعات بیشتر ...

نمایش دادن همه 16 نتیجه