مطالب

28 فوریه 2020 نمایشگاه داهوا در دوبلین

28 فوریه 2020 نمایشگاه داهوا در دوبلین

در تاریخ 28 فوریه 2020،پس از موفقیت های روز افزون شرکت داهوآ در نمایشگاه دوبلین،مکان بعدی نمایشگاه داهوآ انگلستان و ایرلند انتخاب شده هست.
کورک،دومین شهر بزرگ ایرلند و همچنین قطب اصلی حمل و نقل در این شهر است.این اولین بار است که شرکت داهوا تصمیم به برگزاری نمایشگاه در این شهر نموده و همچنین از این نمایشگاه استقبال قابل توجه ای صورت گرفته شده است.
در این نمایشگاه شرکت داهوا تصمیم به ارائه فناوری های جدید از جمله”نسل جدید رانددگی در “AIOT”،کرده است.
این نمایشگاه دو بخش اصلی وجود داشت،یکی از این بخش ها معرفی اخرین از سری محصولات WizSense (AI) ، HDCVI 6.0 و Full-Color،و همچنین،دوربین های تعریف شده از سناریو،دوربین های چند سنسور و پانومرا که مورد استفاده در اتوبوس های بین شهری و… بود که همگی مورد توجه افراد حاضر در نمایشگاه قرار گرفت.
در طول نمایشگاه،داهوا چندین سخنرانی داشت،در بخش اول سخنرانی استراتژی نام تجاری و در بخش دوم سیسات بازار های خود را به اشتراک گذاشت و همچنین آموزش و پشتیبانی پس از فروش را معرفی کرد.
در بخش پایانی سخنرانی ضمن تشکر از همه بازدیدکنندگانی که در این روز با نمایشگاه داهوا همراه بودند ،گفت”ما افخار این را داریم که فناوری پیشرفته خود را در این شهر به نمایش می گذاریم و مشتاقانه منتظر فروش محصولات خود در این شهر برای رضایت مشتریان هستیم.

راما سیستم پیشرو در ارائه تجهیزات نظارت تصویری در ایران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *