مطالب

آشنایی با دستگاه حضور و غیاب سوپریما مدل DStation

آشنایی با دستگاه حضور و غیاب سوپریما مدل DStation

D-Station Suprema دستگاه حضور و غیاب از تکنولوژی چند گانه زیست سنجی برخوردار است که به صورت ترکیبی از اثرانگشت و تصویر برداری توسط دوربین هوشمند استفاده می کند.سرعت پردازش و اسکن اثر انگشت به دلیل استفاده از سه عدد CPU قدرت شناسایی در این دستگاه باور نکردنی و فوق العاده بالا است دستگاه دی استیشن داری صفحه نمایشگر تمام رنگی است و از دو عدد سنسور اثر انگشت به صورت همزمان استفاده میکند.

این دستگاه حضور و غیاب قدرتمند ترین سیستم حضور و غیاب موجود در دنیا بشمار میرود و عملکرد بی نظیری را در مقایسه با تعداد پرسنل زیاد از خود نشان می دهد.

روش های تشخیص هویت در دستگاه D_Station
1- استفاده از حالت ترکیبی بیومتریک ؛ ارائه نهایت دقت

در حالت بیومتریک دستگاه برای جلوگیری از تقلب و ثبت اثر انگشت افراد به جای یکدیگر از چهره فرد تصویر گرفته و در حافظه دستگاه نگهداری می کند.

2- استفاده از حالت سریع ؛رسیدن به سرعت بسیار بالا

با توجه به الگوریتم منحصر به فرد سوپریما و بکارگیری از سه پردازنده موازی سرعت پردازش قایل توجهی را در شناسایی اثر انگشت در اختیار شما قرار می دهد به گونه ای که شناسایی اثر انگشت در این دستگاه در کمتر از یک ثانیه به ازای 10 هزار رکورد انجام می شود.

3- وجود دو سنسور تشخیص اثر انگشت ؛ قابلیت استفاده به جای دو دستگاه

این دستگاه حضور و غیاب از دو عدد سنسور اثر انگشت برخوردار میباشد و قابلیت استفاده به جای دو دستگاه حضور و غیاب را دارد و از ایجاد صف جلوگیری می کند و هر یک از سنسور ها به صورت جداگانه عمل می کنند.

استفاده از فناوری چندگانه بیومتریک در ساعت حضور و غیاب D-Station عملکرد بهتر و قابل قبول تری را نسبت به سیستمهای بیومتریک معمول ارائه می دهد.ابهره مندی از فناوری عکس برداری توسط دوربین هوشمندبازده بالایی را در این دستگاه ارائه می دهد به گونه ای که درصد خطا در این دستگاه با خطایی کمتر از 0.001% می باشد.

ویژگی ها
سه پردازشگر قدرتمند

ساعت حضور و غیاب D-station دارای سه عدد CPU می باشد که ان پردازنده ها به صورت موازی کار می کنند و سرعت محاسبه بسیار بالایی را در اختیار دستگاه قرار می دهند.

این دستگاه حضور و غیاب دارای دو عدد پردازنده 400MHz و یک عدد پردازنده 667MHz می باشد که در مجموع توان محاسباتی یکپارچه 1.4GHz را ارائه می نماید.

صفحه نمایش Wide LCD لمسی

ساعت حضور و غیاب D-station دارای یک ال سی دی 5 اینچی رنگی لمسی می باشد که با فضای کاربری ساده و کاربر پسند سادگی در استفاده با دستگاه را برای کاربر را فراهم می سازد.از امکانات این دستگاه برای برقراری تماس تصویری، امکان استفاده از پس زمینه دلخواه، پخش ویدئو، تابلو اعلانات و ارائه پیام های شخصی اشاره کرد.

امکان استفاده به عنوان کنترل تردد مبتنی بر شبکه با POE و WiFi

دستگاه حضور و غیاب D-station دارای رله داخلی برای باز و بسته کردن درب بصورت خودکار می باشد و امکان استفاده به عنوان دستگاه کنترل تردد را نیز دارد. از دیگر امکانات و مزایای فوق العاده این دستگاه ارائه برنامه زمان بندی برای افراد و پرسنل و بازه های زمانی گوناگون می باشد. این دستگاه علاوه بر قابلیت اتصال به شبکه LAN امکان استفاده به صورت بی سیم را نیز دارد.

این دستگاه امکان تامین برق از شبکه POE را نیز دارا می باشد.

دوربین داخلی ثبت تصویر و ویدئو

این دستگاه دارای دوربین هوشمند است و قابلیت تشخیص انسان از تصویر را دارد و تنها در صورت قرار گرفتن انسان در جلوی دستگاه و ثبت چهره فرد ورود و خروج را ثبت می کند. از این دستگاه می توان به عنوان آیفون تصویری نیز استفاده کرد.

مشخصات بی نظیر ، قابلیتهای فراوان

دستگاه حضور و غیاب D-stationدارای قابلیت های ارتباطی گوناگونی می باشد که می توان به TCP/IP ، پورتهایRS485 ، RS232 و Weigand اشاره کرد.. در این ساعت حضور و غیاب پورتهای USB ، SD ، SIM ، GPRS/CDMA و کارتخوان بدون تماس (Mifare و 14443 A/B) نیز وجود دارد.

مشخصات
کاربری

ساعت حضور و غیاب / کنترل تردد

سنسور

سنسور اثر انگشت نوری × 2

دوربین هوشمند

سرعت مطابقت

1:10,000 کمتر از 1 ثانیه

کارت

مایفر (13.56MHz ISO 14443 A/B)

ظرفیت

ظرفیت نمونه

400,000 (1:1)

20,000 (1:N)

حداکثر کاربر

200,000 (10 نمونه اثرانگشت براي هر نفر)

ظرفیت تردد : 1,000,000

ارتباط داده ها : Wireless Lan – TCP/IP – RS485 / RS232 – USB (Slave)

Wiegand

IN / Out

TTL I/O

4 Input

رله : 2

پورتهای حافظه :  USB SD Card

سخت افزار

پردازشگر

667 MHz RISC × 1

400 MHz DSP × 2

حافظه : 1 GB Flash

128 MB Ram + (SD Card Slot)

صفحه نمایش : 5 اینچ WVGA لمسی

چراغ نشانگر (LED) : LED Multi Color × 2

صدا : بلندگوی 16 bit Hi-Fi + میکروفن

دمای کارکرد : -20’C ~ +50’C

حسگر : شتاب سنج ، سوئیچ

کلیدها : – 4 کلیدعملیاتی
– Call
– (صفحه نمایش لمسی)

ولتاژ عملکرد :12V DC

ابعاد (عرض × ارتفاع × ضخامت) : 48 × 204 × 148 mm

متعلقات
دستگاه تشخیص چهره FaceStation دارای شبکه بیسیم به منظور ارتباط دستگاه با سایر سیستم های مورد نظر می باشد. شبکه های بیسیم نیاز به استفاده از Access Point را ندارند.

* این محصول بنا بر درخواست مشتری به همراه دستگاه ارائه می شود.

تلفن داخلی : تلفن داخلی به منظور ارتباط با آیفون دستگاه مورد استفاده قرار می گیرد.

* این محصول بنا بر درخواست مشتری به همراه دستگاه ارائه می شود.

دستگاه SecureI/O

دستگاه Secure-IO یک مکمل امنیتی جهت ارتقای سطح امنیتی سیستم های کنترل تردد است. این دستگاه مابین دستگاه های کنترل تردد (Biolite-net , BioStation, …) و سیستم های الکترونیکی و سیستم های باز و بست درب ها نظیر قفل های برقی, درب اتوماتیک و آلارم قرار می گیرد.

* این محصول بنا بر درخواست مشتری به همراه دستگاه ارائه می شود.

سنسور اثر انگشت با پورت USB

در سازمان ها و ارگان هایی که تعداد پرسنل زیادی دارند به منظور سهولت تعریف اثر انگشت در دستگاه های حضور و غیاب, اثر انگشت افراد توسط سنسور اثر انگشت Biomini اسکن شده و از طریق کامپوتر و شبکه بر روی دستگاه ها قرار می گیرد.

* این محصول بنا بر درخواست مشتری به همراه دستگاه ارائه می شود.

آداپتور 12V 2.5A

آداپتور جهت تامین برق دستگاه مورد استفاده قرار می گیرد.

* این محصول بنا بر درخواست مشتری به همراه دستگاه ارائه می شود.

باطری قابل شارژ

در هنگام قطع جریان برق ، باطری قابل شارژ تا حدود 5 ساعت امکان استفاده از دستگاه را فراهم می کند.

* این محصول بنا بر درخواست مشتری به همراه دستگاه ارائه می شود.

پیکربندی سیستم
کارکرد بدون اتصال دائم به رایانه یا شبکه (Standalone)

در حالت فوق دستگاه به صورت مجزا نصب می گردد و صرفاً در صورت استفاده از قابلیت کنترل تردد آن ، خروجی رله به قفل برقی و … متصل می گردد.
انتقال اطلاعات در زمان نیاز کاربر از طریق اتصال موقت به شبکه (Lan / Wireless Lan) یا اتصال موقت به رایانه از طریق پورتهای RS232 ، RS485 ، USB و یا انتقال داده ها به وسیله کارت حافظه (USB / SD Card) صورت می گیرد.
کارکرد بدون اتصال دائم به رایانه یا شبکه با Secure I/O

در حالت فوق دستگاه بی نیاز از اتصال دائم به رایانه یا شبکه بوده و در مسیر اتصال رله به قفل برقی (و یا سایر سخت افزارها) دستگاه Secure I/O قرار می گیرد. نصب دستگاه Secure I/O به منظور افزایش سطح امنیتی انجام می گیرد.
انتقال اطلاعات در زمان نیاز کاربر از طریق اتصال موقت به شبکه (Lan / Wireless Lan) یا اتصال موقت به رایانه از طریق پورتهای RS232 ، RS485 ، USB و یا انتقال داده ها به وسیله کارت حافظه (USB / SD Card) صورت می گیرد.

راما سیستم عرضه کننده تجهیزات حضور و غیاب و کنترل تردد در ایران

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *