مطالب

آشنایی با اتوماسیون حضور و غیاب دانش آموزان

آشنایی با اتوماسیون حضور و غیاب دانش آموزان

آشنایی با اتوماسیون حضور و غیاب دانش آموزان در این مقاله از سایت برای کاربران نوشته شده است و توضیحات کافی برای مخاطب داده شده است.

امروزه یکی از دغدغه های اصلی مدارس و هم چنین اولیای دانش آموزان حضور و غیاب کلاس به کلاس دانش آموزان توسط معاونین و تردد دانش آموزان می باشد. و هم چنین ساعت ورود و خروج دانش آموزان خیلی دقیق ثبت نمی شود و اولیا هم هر روز در جریان ورود و خروج فرزندان خود قرار نمیگیرند ، اما تکنولوژی برای رفع این مشکل چاره ای جدید اندیشیده است . دستگاه حضور و غیاب مدرسه به ساده ترین شکل تردد دانش آموزان را کنترل کرده و در اختیار معاونین و اولیا قرار می دهد.

آشنایی با اتوماسیون حضور و غیاب دانش آموزان ؛ چطور ورود و خروج فرزندمان را در مدارس کنترل کنیم ؟

دستگاه حضور و غیاب و نرم افزار های مربوط به ورود و خروج دانش آموزان این امکان را میدهد که به غیر از اینکه مدیران و معلمان حضور و غیاب را به صورت هوشمند و در قالب اتوماسیون چک کنند .

والدین نیز زمان ورود و خروج فرزندان خود را بتوانند با دریافت پیامک چک کنند .

 

آشنایی با اتوماسیون حضور و غیاب دانش آموزان ؛ آیا با دستگاه حضور و غیاب میتوان هم دانش آموزان و هم پرسنل را چک کنیم ؟

در صورت تصمیم به خرید اتوماسیون حضور و غیاب مدارس برای دانش آموزان  میتوانید با یک دستگاه علاوه بر کنترل ورود و خروج دانش آموزان , ورود و خروج پرسنل مدرسه را کنترل نمایید و در انتهای روز یا ماه گزارشات کامل دریافت نمایید . امروزه با پیشرفت تکنولوژی علاوه بر کارت از اثرانگشت و چهره نیز میتوان برای ثبت حضور و غیاب دانش آموزان استفاده نمود.

 

چه نوع دستگاه حضور و غیابی برای مدارس بهتر است؟

کارتی، اثر انگشت یا تشخیص چهره؟ استفاده از دستگاه حضور و غیاب کارتی دارای مشکلاتی می باشد از جمله اینکه کارت می تواند مفقود گردد یا اینکه توسط شخص دیگری حضور و غیاب ثبت گردد. اما دستگاه اثر انگشت یا تشخیص چهره از این مشکلات مستثنی هستند. پشنهاد ما برای مدارس دستگاه حضور و غیاب تشخیص چهره یا اثر انگشت می باشد. قیمت این دستگاه نیز بستگی به عواملی مانند تعداد ظرفیت تشخیص چهره یا اثر انگشت و .. دارد. بسیاری از مدارس جهت کنترل دانش آموزان از دستگاه حضور و غیاب تشخیص چهره استفاده می نمایند.

راما سیستم ارائه دهنده کاملترین و به روزترین اتوماسیون مدارس در ایران.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *