مطالب

دستگاه حضور و غیاب مناسب برای بیمارستان

کرونا و رعایت اصول بهداشتی دستگاه های حضور و غیاب

دستگاه حضور و غیاب مناسب برای بیمارستان کدام است؟
در پاسخ با این پرسش باید گفت دستگاهی که بتوانید داده ها را به صورت دقیق ثبت نماید و امکان هر گونه مشکل خرابی آن صفر باشد؛ به دلیل اینکه اگر مشکلی در ارتباط با دستگاه حضور و غیاب برای بیمارستان ها صورت گیرد، از آن جا که پرسنل و کارکنان کل بیمارستان را تحت تاثیر قرار خواهد داد و این امر به نوبه ی خود سبب اختلال فعالیت اعضای بیمارستان نیز خواهد شد. دستگاه حضور و غیاب برای بیمارستان ها تولید شده توسط راما سیستم همه ی امکانات لازم برای ثبت تردد را را در بر دارد با استفاده از آن هم می توان امنیت فضا را افزایش داد و هم تردد را به طور دقیق ثبت کرد.در ادامه مطلب با راما سیستم همراه باشید.

همچنین با تهیه ی دستگاه حضور و غیاب از راما سیستم می توانید از مزیت های فوق العاده ی آن نیز بهره مند شوید .
دستگاه حضور و غیاب برای بیمارستان ها
دستگاه حضور و غیاب برای بیمارستان ها به ویژه بیمارستان هایی که دارای بخش های مختلف امری بسیار ضروری به حساب می آید؛ زیرا با استفاده از این این دستگاه به طور کامل می توان تردد همه ی پرسنل را تحت کنترل قرار داد. تصور کنید بیمارستانی بدون بهره مندی از این دستگاه بخواهد تردد پرسنل را تحت کنترل داشته باشد در این صورت یا باید نیروی انسانی جداگانه ای به این امر اختصاص یابد که نیازمند هزینه های بالایی است که باید به صورت ماه به ماه پرداخت شود و یا اینکه هر کدام از اعضا جداگانه حضور و غیاب خود را کنترل کنند. که باعث هرج و مرج می شود زیرا ابتدا نمی توان اطمینان کاملی به همه ی افراد داشت و از طرف دیگر با توجه به حجم وسیع کاری در بیمارستان طبیعی است در بسیاری از اوقات پرسنل به طور دقیق فرصت ثبت تردد خود را نداشته باشند در این صورت تنها راه چاره آن است که از دستگاه حضور و غیاب برای بیمارستان بهره مند شد.
دستگاه حضور و غیاب بیمارستان
امکانات دستگاه های حضور و غیاب برای بیمارستان ها نحوه ی استفاده از این دستگاه توسط کارشناسان ما به صورت تلفنی و یا به صورت حضوری آموزش داده خواهد شد.به مدت یک سال می توانید از خدمات پشتیبانی ما بهره مند شوید.این محصول دارای گارانتی است و در صورت به وجود آمدن هرگونه مشکل می توانید با ما در ارتباط باشدداده های موجود با استفاده از دستگاه حضور و غیاب راما سیستم به طور دقیق ثبت می گردد . وجود این امکانات به مدیران فرصت داده است که بتوانند به آسانی مدیریت مطلوب را بر فضای بیمارستان حاکم کنند. زمانی که این دستگاه قرار است حجم وسیعی از داده های مورد نیاز را به طور دقیق ثبت کند دیگر هیچ گونه تردیدی در داده های به دست آمده نخواهد بود. تیم کارشناس و مجرب شرکت راما سیستم ابتدا سعی کرده است همه ی نیازهای موجود در راستای ثبت تردد را ارزیابی کند و سپس با توجه به نیازهای موجود محصول با کیفیت عالی تهیه کرده و در اختیار شما قرار دهد. راما سیستم پیشرو در ارائه انواع سیستمهای حضور و غیاب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *