مطالب

مزایای دستگاه حضور و غیاب تشخیص چهره نسبت به اثر انگشت

مزایای دستگاه حضور و غیاب تشخیص چهره نسبت به اثر انگشت

مزایای دستگاه حضور و غیاب تشخیص چهره نسبت به اثر انگشت ؛ بیومتریک ده ها سال قبل معرفی شد و از آن زمان پیشرفت های زیادی صورت گرفته است.

مشاغل و سازمانها شروع به انتخاب سیستم حضور و غیاب بیومتریک برای ردیابی از حضور کارمندان خود کردند زیرا بیومتریک احتمال خطا در محاسبه را از بین برد و ساعات کاری دقیق را فراهم کرد و به آنها اجازه می داد فقط برای کل ساعات کار خود به کارمندان بپردازند.

تنها مشکلی که در سیستم حضور بیومتریک مبتنی بر اثر انگشت وجود دارد اینست که به راحتی می توان با اثر انگشت های دیجیتالی جعلی تحت شرایط خاص فریب خورد. جستجوی راه حل راحت تر و ایمن تر ما را به سمت دستگاه بیومتریک تشخیص چهره برد.

چگونه دستگاه حضور و غیاب بیومتریک چهره بهتر از دستگاه حضور غیاب اثر انگشت بیومتریک است؟

سیستم اثر انگشت بیومتریک مشکل به خاطر سپردن رمزهای عبور سخت را از بین می برد و برای همه بی نظیر است ، با این وجود وقتی شخصی در انگشت یا اسکنر خاکی پیدا می کند ، دقت کاهش می یابد.

مگر اینکه انگشتان خود را یا اسکنر یا هر دو را تمیز نکنید ، نمی توانید خودتان اجازه دهید.  یک خواننده چهره بیومتریک برای تأیید 80 نقطه گره در چهره شما از فناوری سیل نور استفاده می کند.

ویژگی های منحصر به فرد چهره یک شخص سپس در سیستم ذخیره می شود. هر بار که کارمندان شما به سیستم نزدیک می شوند ، دوربین ویژگی های منحصر به فرد صورت را شناسایی کرده و در را باز می کند. هیچ تماس انسانی لازم نیست.

 

مزایای دستگاه حضور و غیاب تشخیص چهره نسبت به اثر انگشت ؛ مزایای استفاده از چهره خوان بیومتریک

چهره خوان بیومتریک می تواند از جهات مختلفی از جمله سازمان شما سود ببرد:

دقت بالاتر: نقشه برداری سه بعدی ، یادگیری عمیق و سایر فناوری هایی که در چهره خوان استفاده می شود آن را به دقیق ترین سیستم بیومتریک تبدیل می کند.

امنیت بهتر: فن آوری های مورد استفاده در فن آوری تشخیص چهره (FRT) قابل فریب نیست. این کار نه تنها کارمندان خود را ردیابی می کند بلکه بازدید کنندگان را به سیستم شما اضافه می کند و به عنوان یک دوربین مدار بسته برای سازمان شما عمل می کند.

راحت و بدون اصطکاک: خواننده چهره نیازی نیست که شما به یک زاویه خاص نگاه کنید یا یک نمایش خاص را برای شناسایی خود حفظ کنید. حتی می تواند به طور انفعالی و بدون اطلاع کاربر کار کند.

سیستم خودکار ردیابی زمان: نیازی به نظارت بر سیستم 24 ساعته ندارید. با داشتن سیستم حضور و غیاب که از فناوری تشخیص چهره استفاده می کند ، می توانید از حضور دقیق ، غیبت و گزارش اضافه کاری دقیق مطلع شوید.

صرفه جویی در هزینه نیروی کار: چهره خوان بیومتریک این امکان را دارد که زمان و حضور خود را بدون خطا به طور دقیق محاسبه کند. گزارش های مربوط به هر کارمند را می توانید با تعداد دقیق ساعت کار خود دریافت کنید.

یکپارچه سازی دقیق: چهره خوان بیومتریک می تواند به راحتی با نرم افزارهای دیگر مانند حقوق و دستمزد ادغام می شود و به شما امکان می دهد حقوق کارمندان را به راحتی محاسبه کنید.

 

نتیجه نهایی

همچنین در مورد مزایای دستگاه حضور و غیاب تشخیص چهره نسبت به اثر انگشت باید گفت که تشخیص صورت سریع تر و ایمن تر از مقایسه با سیستم حضور بیومتریک اثر انگشت یا سیستم حضور بیومتریک مبتنی بر کارت است.

 

راما سیستم عرضه کننده بروز ترین دستگاه های حضور و غیاب در ایران.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *