مطالب

دلایل برتری سیستم حضور و غیاب بیومتریک

دلایل برتری سیستم حضور و غیاب بیومتریک

دلایل برتری سیستم حضور و غیاب بیومتریک :
سیستم حضور و غیاب بیومتریک مبتنی بر اثر انگشت تعداد روزهایی را که یک کارمند در یک ماه حضور دارد را شمارش می کند.سایر داده های بیومتریک که ممکن است ضبط شوند عبارتند از: تشخیص چهره ، تشخیص عنبیه ، تشخیص صدا ، هندسه دست و خصوصیات رفتاری. بزرگترین مزیت سیستمهای بیومتریک ، ایمن بودن آنهاست.در ادامه مطلب با راما سیستم همراه باشید.
فناوری بیومتریک چگونه چهره امنیت را تغییر خواهد داد؟
گذرواژه‌ها کافی نیستند: کمترین نوع امن رمزهای امنیتی یعنی امنیتی را حذف می کند. به سختی می توان آنها را به یاد آورد و هک کردن آنها آسان است. اثر انگشت در مقایسه با کلمه عبور ، یک سیستم ایمن ایجاد می کند.
خصوصیات بدنی بی نظیر: بیومتریک برای افراد منحصر به فرد است و هیچ کس نمی تواند آن را جعل کند. دستگاه های بیومتریک می توانند فردی را با اطمینان و اطمینان بیشتری در مقایسه با سایر اشکال شناسایی مانند رمز عبور و کارتهای شناسایی مقایسه کنند.
سیستم پیچیده:
حتی اگر هکر به فضای ذخیره سازی که تمام بیومتریکها در آن نگهداری می شود ، دسترسی پیدا کند ، وی قادر به تکرار آن نخواهد بود زیرا بیومتریک مجموعه ای از الگوریتم های ریاضی است.در شناسایی شخص کارآمدتر: فناوری بیومتریک فقط به یک شخص مجاز اجازه می دهد تا یک معامله آنلاین را انجام دهد و ویژگی های بدنی تقریباً غیرممکن است که به معنای پول شما با شما بی خطر باشد.
سیستم بیومتریک می تواند کلاهبرداران را تشخیص دهد: بانک ها می توانند با مراجعه به عواملی مانند مکان (محل معمول مشتری) و دستگاه مورد استفاده به راحتی تقلب را تشخیص دهند .همچنین رفتار معمول مشتری مانند نحوه تایپ یا حرکت ماوس در هنگام انجام معامله آنلاین را در نظر می گیرد.
نتیجه :
فناوری بیومتریک مطمئناً آینده امنیت دیجیتال است. با وجود فناوریهای روزافزون ، بیومتریک از همیشه امن تر می شود. راما سیستم  تمام راه حل های مربوط به فناوری بیومتریک را ارائه می دهد برای مشاوره و خرید با مجموعه راما سیستم تماس بگیرید.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *